Vishay/Dale CRCW12104M32FKEA
CRCW12104M32FKEA picture photo
Mfg. Part Number
CRCW12104M32FKEA
Brief Description
RES SMD 4.32M OHM 1% 1/2W 1210
Datasheet Download
CRCW12104M32FKEA.pdf
Availability of CRCW12104M32FKEA
QUANTITY
CRCW12104M32FKEA Order Process
Ship out your order
Specifications of CRCW12104M32FKEA
Internal Part NumberEIS-CRCW12104M32FKEA
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)4.32M
Tolerance±1%
Power (Watts)0.5W, 1/2W
CompositionThick Film
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Temperature Coefficient±100ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case1210 (3225 Metric)
Supplier Device Package1210 (3225 Metric)
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height0.024" (0.60mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CRCW12104M32FKEA
Related LinksCRCW1210, CRCW12104M32FKEA Datasheet, Vishay/Dale Distributor
CRCW12104M32FKEA Details Description
Related parts for CRCW12104M32FKEA
IC OPAMP CHOPPER RRO 8SOIC datasheet.pdf
CONN JACK LONG FRAME PHONE datasheet.pdf
CAP TANT 1.5UF 35V 20% 1210 datasheet.pdf
TVS DIODE 20VWM 35.8VC SMA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
RES 76.8K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
TAPE ALUM FL 19.05MM CIRC 250/PK datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 12V 150W datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK datasheet.pdf
IC SUPERVISOR 1.4V SSOT24-4 datasheet.pdf
BOX ALUM UNPAINTED 13.78"LX6.3"W datasheet.pdf
CAP FILM 0.00091UF 5% 1000VDC AX datasheet.pdf