CR Magnetics Inc. CRD5110-150-25
CRD5110-150-25 picture photo
Mfg. Part Number
CRD5110-150-25
Brief Description
MULTI DGTL SENSOR 150 VAC 25 AAC
Datasheet Download
CRD5110-150-25.pdf
Availability of CRD5110-150-25
QUANTITY
CRD5110-150-25 Order Process
Ship out your order
Specifications of CRD5110-150-25
Internal Part NumberEIS-CRD5110-150-25
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CRD5110-150-25
Related LinksCRD5110, CRD5110-150-25 Datasheet, CR Magnetics Inc. Distributor
CRD5110-150-25 Details Description
Related parts for CRD5110-150-25
OPTOISO 5.3KV DARL W/BASE 6DIP datasheet.pdf
IC MPU SECURE 16MHZ IND 80-TQFP datasheet.pdf
CONN PLUG 99POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
RES 500 OHM 5W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 78.7K OHM 1% 1/4W 0603 datasheet.pdf
BOOT MOLDED datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 50V X7R 0603 datasheet.pdf
CAP TANT 2.2UF 20V 10% 1507 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 80W datasheet.pdf
Crystal 12.0000MHz 30ppm 12pF 50 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
DC/DC CONVERT 1.2V 20A datasheet.pdf
FIXED IND 47UH 170MA 1.3 OHM SMD datasheet.pdf