Murata Electronics North America CRM39F223Z50C500/T266
CRM39F223Z50C500/T266 picture photo
Mfg. Part Number
CRM39F223Z50C500/T266
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
CRM39F223Z50C500/T266.pdf
Availability of CRM39F223Z50C500/T266
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
CRM39F223Z50C500/T266 Order Process
Ship out your order
Specifications of CRM39F223Z50C500/T266
Internal Part NumberEIS-CRM39F223Z50C500/T266
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship CRM39F223Z50C500/T266 today.
SeriesCRM39F223Z50
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD0603
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CRM39F223Z50C500/T266
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
CRM39F223Z50C500/T266 Details Description
Related parts for CRM39F223Z50C500/T266
CONN EDGECARD 48POS .100" WW datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS .100 EYELET datasheet.pdf
RES 5.36K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC OPAMP GP 2.2MHZ 8SOIC datasheet.pdf
CAP MICA 510PF 2% 1KV 2220 datasheet.pdf
CONN HEADER BRD/BRD .5MM 50POS datasheet.pdf
CAP CER 4.7UF 50V X5R 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
RES 6.65K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONTROL TEMP/PROCESS SS/VOLT OUT datasheet.pdf
REED SENSORS datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf