Amphenol Industrial CS3106A22-14S
CS3106A22-14S picture photo
Mfg. Part Number
CS3106A22-14S
Brief Description
ER 19C 19#16 SKT PLUG
Datasheet Download
CS3106A22-14S.pdf
Availability of CS3106A22-14S
QUANTITY
CS3106A22-14S Order Process
Ship out your order
Specifications of CS3106A22-14S
Internal Part NumberEIS-CS3106A22-14S
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CS3106A22-14S
Related LinksCS3106, CS3106A22-14S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
CS3106A22-14S Details Description
Related parts for CS3106A22-14S
DIODE GEN PURP 1.6KV 70A DO203AB datasheet.pdf
FERRULE NON INS 24AWG 7/32" datasheet.pdf
MOSFET P-CH 80V 2.2A SOT23-3 datasheet.pdf
FUSE 25A 750V 20X127MM FERRULE datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 147A SO8-FL datasheet.pdf
RES 2.74 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 6POS INLINE SKT datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 2.5A 250VAC 72VDC datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 68QFN datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X15MM XCUT T766 datasheet.pdf
CAP CER 0.80PF 100V NP0 0402 datasheet.pdf