Murata Electronics North America CSTCC2.45MGA0H6-TC
CSTCC2.45MGA0H6-TC picture photo
Mfg. Part Number
CSTCC2.45MGA0H6-TC
Datasheet Download
CSTCC2.45MGA0H6-TC.pdf
Availability of CSTCC2.45MGA0H6-TC
QUANTITY
CSTCC2.45MGA0H6-TC Order Process
Ship out your order
Specifications of CSTCC2.45MGA0H6-TC
Internal Part NumberEIS-CSTCC2.45MGA0H6-TC
Delivery TimeIn stock, ship CSTCC2.45MGA0H6-TC today.
SeriesCSTCC2.45M
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSTCC2.45MGA0H6-TC
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSTCC2.45, CSTCC2.45MGA0H6-TC Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSTCC2.45MGA0H6-TC Details Description
Related parts for CSTCC2.45MGA0H6-TC
TRANS NPN 45V 3A D-PAK datasheet.pdf
CONN RCPT .100" 1POS GOLD T/H datasheet.pdf
ESD HANDLER 10X8-1/8X1 datasheet.pdf
CAP CER 12PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf
CONN COUPLER RCPT LC-LC SIMPLEX datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W datasheet.pdf
13+13 WAY M HORZ 3MM TAIL WOJS datasheet.pdf
CONN RCPT 19P INLINE PIN SLD datasheet.pdf
508 TB PLU PLU WF UP datasheet.pdf
CONN PLUG 13POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf