Murata Electronics North America CSTCC3.84MG004-TC 3.84MHZ
CSTCC3.84MG004-TC 3.84MHZ picture photo
Mfg. Part Number
CSTCC3.84MG004-TC 3.84MHZ
Datasheet Download
CSTCC3.84MG004-TC 3.84MHZ.pdf
Availability of CSTCC3.84MG004-TC 3.84MHZ
QUANTITY
EIS Components is the stocking Distributor of CSTCC3.84MG004-TC 3.84MHZ, we specialize in Murata Electronics North America all series electronic components. CSTCC3.84MG004-TC 3.84MHZ can be shipped within 24 hours after order. If you have any demands for CSTCC3.84MG004-TC 3.84MHZ, Please kindly submit an RFQ here or send us an email. We will reply you as soon as possible.
CSTCC3.84MG004-TC 3.84MHZ Order Process
Ship out your order
Specifications of CSTCC3.84MG004-TC 3.84MHZ
Internal Part NumberEIS-CSTCC3.84MG004-TC 3.84MHZ
Delivery TimeIn stock, ship CSTCC3.84MG004-TC 3.84MHZ today.
SeriesCSTCC3.84MG004-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type3P37
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSTCC3.84MG004-TC 3.84MHZ
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSTCC3.84MG0, CSTCC3.84MG004-TC 3.84MHZ Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSTCC3.84MG004-TC 3.84MHZ Details Description
Related parts for CSTCC3.84MG004-TC 3.84MHZ
SCR NON-SENS 800V 55A TO-220 datasheet.pdf
SENSOR CURRENT HALL 20A AC/DC datasheet.pdf
OSC VCO 1750-1810MHZ SMD .5X.5" datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS RT ANG W/SCKT datasheet.pdf
SENSOR CONV REFL 300MM NPN datasheet.pdf
IMPACT BP 3X16 GR SN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
RES 19.8K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 8POS PIN datasheet.pdf
CAP TANT 5.6UF 5% 35V AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CAP CER 5.6PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf