Murata Electronics North America CSTCS14.19MG-TC
CSTCS14.19MG-TC picture photo
Mfg. Part Number
CSTCS14.19MG-TC
Datasheet Download
CSTCS14.19MG-TC.pdf
Availability of CSTCS14.19MG-TC
QUANTITY
CSTCS14.19MG-TC Order Process
Ship out your order
Specifications of CSTCS14.19MG-TC
Internal Part NumberEIS-CSTCS14.19MG-TC
Delivery TimeIn stock, ship CSTCS14.19MG-TC today.
SeriesCSTCS14.1
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD4020
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSTCS14.19MG-TC
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSTCS14, CSTCS14.19MG-TC Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSTCS14.19MG-TC Details Description
Related parts for CSTCS14.19MG-TC
IC SWITCH SPST SOT23-5 datasheet.pdf
RES SMD 15.4KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC EEPROM 32KBIT 400KHZ 8TSSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
Crystal 4.0000MHz 30ppm Series 100 Ohm -40°C - 85°C Through Hole HC49/U datasheet.pdf
LED SUPPLY CC AC/DC 18-36V 1.7A datasheet.pdf
RES 642K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 120UF 20% 100V AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 12PF 440VAC NP0 RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 630V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 19POS JAM NUT PIN datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 10POS PIN datasheet.pdf