Murata Electronics North America CSTCW48M0XZ1057-R0
CSTCW48M0XZ1057-R0 picture photo
Mfg. Part Number
CSTCW48M0XZ1057-R0
Datasheet Download
CSTCW48M0XZ1057-R0.pdf
Availability of CSTCW48M0XZ1057-R0
QUANTITY
CSTCW48M0XZ1057-R0 Order Process
Ship out your order
Specifications of CSTCW48M0XZ1057-R0
Internal Part NumberEIS-CSTCW48M0XZ1057-R0
Delivery TimeIn stock, ship CSTCW48M0XZ1057-R0 today.
SeriesCSTCW48M0X
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSTCW48M0XZ1057-R0
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSTCW48M0, CSTCW48M0XZ1057-R0 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSTCW48M0XZ1057-R0 Details Description
Related parts for CSTCW48M0XZ1057-R0
RES SMD 24.9K OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CONV DC/DC 48VIN 3A 3.3V 6SMD datasheet.pdf
CAP CER 1UF 50V Z5U RADIAL datasheet.pdf
IC DAC 10BIT QUAD 4.096V 16QFN datasheet.pdf
ISRF PULSE TRANSFORMER SMD 0.1A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
RES 1.05K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X25MM R-TAB T766 datasheet.pdf
LED RGB DIFFUSED 0604 SMD datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.5V datasheet.pdf