Murata Electronics North America CSTLF12M0T55-AO(12MHZ)
CSTLF12M0T55-AO(12MHZ) picture photo
Mfg. Part Number
CSTLF12M0T55-AO(12MHZ)
Datasheet Download
CSTLF12M0T55-AO(12MHZ).pdf
Availability of CSTLF12M0T55-AO(12MHZ)
QUANTITY
EIS Components is the stocking Distributor of CSTLF12M0T55-AO(12MHZ), we specialize in Murata Electronics North America all series electronic components. CSTLF12M0T55-AO(12MHZ) can be shipped within 24 hours after order. If you have any demands for CSTLF12M0T55-AO(12MHZ), Please kindly submit an RFQ here or send us an email. We will reply you as soon as possible.
CSTLF12M0T55-AO(12MHZ) Order Process
Ship out your order
Specifications of CSTLF12M0T55-AO(12MHZ)
Internal Part NumberEIS-CSTLF12M0T55-AO(12MHZ)
Delivery TimeIn stock, ship CSTLF12M0T55-AO(12MHZ) today.
SeriesCSTLF12M0T55-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeDIP-3P
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSTLF12M0T55-AO(12MHZ)
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSTLF12M0T5, CSTLF12M0T55-AO(12MHZ) Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSTLF12M0T55-AO(12MHZ) Details Description
Related parts for CSTLF12M0T55-AO(12MHZ)
JUMPER-H1507TR/A2015G/H1505TR 8" datasheet.pdf
CONN HEADER 9POS 1.25MM SMD GOLD datasheet.pdf
CONN HDR 8POS R/A KEY-X 15GOLD datasheet.pdf
IC POWER SUPPLY CTRLR TSOT23-8 datasheet.pdf
RES 0.04 OHM 1W 1% RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 680PF 500V NP0 1825 datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 200W datasheet.pdf
IC ADC 16BIT 15SPS 2CH A7 8SOIC datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SP3T 0.4VA 20V datasheet.pdf