Amphenol Aerospace Operations CTV06RQW-17-22SB
CTV06RQW-17-22SB picture photo
Mfg. Part Number
CTV06RQW-17-22SB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 2#12(COAX) 2#8(QUAD) SKT RE
Datasheet Download
CTV06RQW-17-22SB.pdf
Availability of CTV06RQW-17-22SB
QUANTITY
CTV06RQW-17-22SB Order Process
Ship out your order
Specifications of CTV06RQW-17-22SB
Internal Part NumberEIS-CTV06RQW-17-22SB
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTV06RQW-17-22SB
Related LinksCTV06RQW, CTV06RQW-17-22SB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTV06RQW-17-22SB Details Description
Related parts for CTV06RQW-17-22SB
RES SMD 2K OHM 5% 3/4W 2010 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 896B OTP 18SOIC datasheet.pdf
IC LCD DVR UNVRSL LOW-MUX 56VSO datasheet.pdf
RES SMD 1.33KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CAP CER 68PF 630V NP0 1206 datasheet.pdf
CAP CER 22PF 1KV NP0 0805 datasheet.pdf
IC BUS SWITCH 8BIT QUICK 20-SOIC datasheet.pdf
MOSFET 2P-CH 60V 0.19A SC-89 datasheet.pdf
CABLE HIGH FLEX PWR W/BRAKE 5M datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 150W datasheet.pdf