Amphenol Aerospace Operations CTV06RW-21-121SB
CTV06RW-21-121SB picture photo
Mfg. Part Number
CTV06RW-21-121SB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
HD 38999 121C 121#23 SKT PLUG
Datasheet Download
CTV06RW-21-121SB.pdf
Availability of CTV06RW-21-121SB
QUANTITY
CTV06RW-21-121SB Order Process
Ship out your order
Specifications of CTV06RW-21-121SB
Internal Part NumberEIS-CTV06RW-21-121SB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTV06RW-21-121SB
Related LinksCTV06RW-, CTV06RW-21-121SB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTV06RW-21-121SB Details Description
Related parts for CTV06RW-21-121SB
RES SMD 430K OHM 0.1% 1/2W 2512 datasheet.pdf
RES 6.04K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 340 OHM 1% 5W datasheet.pdf
RES 3.9K OHM 1/4W 2% AXIAL datasheet.pdf
RES 8.69K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SP3T 5A 120V datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK SMT datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 7POS WALL MNT SKT datasheet.pdf