Amphenol Aerospace Operations CTV07RF-13-32PA-P15
CTV07RF-13-32PA-P15 picture photo
Mfg. Part Number
CTV07RF-13-32PA-P15
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
HD 38999 32C 32#23 PIN RECP
Datasheet Download
CTV07RF-13-32PA-P15.pdf
Availability of CTV07RF-13-32PA-P15
QUANTITY
CTV07RF-13-32PA-P15 Order Process
Ship out your order
Specifications of CTV07RF-13-32PA-P15
Internal Part NumberEIS-CTV07RF-13-32PA-P15
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTV07RF-13-32PA-P15
Related LinksCTV07RF-1, CTV07RF-13-32PA-P15 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTV07RF-13-32PA-P15 Details Description
Related parts for CTV07RF-13-32PA-P15
IC OPAMP CFA 400MHZ 8MSOP datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 1VA 32V datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 14SOIC datasheet.pdf
LED DISPLAY 5X7 8CHAR 5MM GRN datasheet.pdf
IC OPAMP CURR SENSE 200KHZ 8DFN datasheet.pdf
CAP CER 0.2PF 50V U2J 0603 datasheet.pdf
CONN PLUG 16POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
RES 11K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .100" datasheet.pdf
LED XLAMP XB-H WHITE SMD datasheet.pdf
CAP FILM 100NF 5% 100VDC AXIAL datasheet.pdf