Amphenol Aerospace Operations CTV07RW-13-32SA-S1
CTV07RW-13-32SA-S1 picture photo
Mfg. Part Number
CTV07RW-13-32SA-S1
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
HD 38999 32C 32#23 SKT RECP
Datasheet Download
CTV07RW-13-32SA-S1.pdf
Availability of CTV07RW-13-32SA-S1
QUANTITY
CTV07RW-13-32SA-S1 Order Process
Ship out your order
Specifications of CTV07RW-13-32SA-S1
Internal Part NumberEIS-CTV07RW-13-32SA-S1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTV07RW-13-32SA-S1
Related LinksCTV07RW-1, CTV07RW-13-32SA-S1 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTV07RW-13-32SA-S1 Details Description
Related parts for CTV07RW-13-32SA-S1
CONN RING 8AWG #1/4 TIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .156 EXTEND datasheet.pdf
IC ACCELEROMETER 3AXIS 14-LGA datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 80LQFP datasheet.pdf
RES 24.0K OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGEBOARD DUAL 36POS 3A datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 20% 10V AXIAL datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 9KB FLASH 28SOIC datasheet.pdf
CAP CER 20PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf
CAP FILM 13NF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf
26500 8C 8#12 P BY RECP WC datasheet.pdf
8MM FLSH BLK CHRM HYP GRN 24VDC datasheet.pdf