Amphenol Aerospace Operations CTVP00RW-25-20P
CTVP00RW-25-20P picture photo
Mfg. Part Number
CTVP00RW-25-20P
Brief Description
CTV 30C MIXED PIN RECP
Datasheet Download
CTVP00RW-25-20P.pdf
Availability of CTVP00RW-25-20P
QUANTITY
CTVP00RW-25-20P Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVP00RW-25-20P
Internal Part NumberEIS-CTVP00RW-25-20P
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVP00RW-25-20P
Related LinksCTVP00R, CTVP00RW-25-20P Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTVP00RW-25-20P Details Description
Related parts for CTVP00RW-25-20P
PHOTODIODE 850NM GW SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 100W datasheet.pdf
1.25MM JMPR 127 LGT TYPE D 25POS datasheet.pdf
RES SMD 768 OHM 1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NC 1A 120V datasheet.pdf
DIODE ZENER 140V 1W DO204AL datasheet.pdf
SPARE RECEIVER datasheet.pdf
CAP POLY 270UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
POWER SUPPLY 12VDC/240VAC datasheet.pdf
RES SMD 33K OHM 5% 1/5W 0402 datasheet.pdf