Amphenol Aerospace Operations CTVS06RF-25-11SA
CTVS06RF-25-11SA picture photo
Mfg. Part Number
CTVS06RF-25-11SA
Brief Description
CTV 11C 2#20 9#10 SKT PLUG
Datasheet Download
CTVS06RF-25-11SA.pdf
Availability of CTVS06RF-25-11SA
QUANTITY
CTVS06RF-25-11SA Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVS06RF-25-11SA
Internal Part NumberEIS-CTVS06RF-25-11SA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVS06RF-25-11SA
Related LinksCTVS06RF, CTVS06RF-25-11SA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTVS06RF-25-11SA Details Description
Related parts for CTVS06RF-25-11SA
CONN HDR BRKWAY 14POS .100 DUAL datasheet.pdf
LAMINATE MICA ESD WHITE 30X12' datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 14POS 90DEG 5MM datasheet.pdf
RES SMD 1.33 OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .156 EXTEND datasheet.pdf
TRIMMER 20 OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
IC FPGA 147 I/O 208PQFP datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 5% 20V AXIAL datasheet.pdf