Amphenol Aerospace Operations CTVS07RF-13-32S
CTVS07RF-13-32S picture photo
Mfg. Part Number
CTVS07RF-13-32S
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CTV HD 32C 32#23 SKT J/N RECP
Datasheet Download
CTVS07RF-13-32S.pdf
Availability of CTVS07RF-13-32S
QUANTITY
CTVS07RF-13-32S Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVS07RF-13-32S
Internal Part NumberEIS-CTVS07RF-13-32S
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVS07RF-13-32S
Related LinksCTVS07R, CTVS07RF-13-32S Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTVS07RF-13-32S Details Description
Related parts for CTVS07RF-13-32S
FIXED IND 10UH 27.3A 3.2 MOHM TH datasheet.pdf
IC FILTER LOWPASS 16-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 332 OHM 0.1% 0.4W 2010 datasheet.pdf
RES 47.0 OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf
HAND CRIMP TOOL datasheet.pdf
RES 2.21K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf