JAE Electronics D*C-20-24P-10000
D*C-20-24P-10000 picture photo
Mfg. Part Number
D*C-20-24P-10000
Manufacturer
Product Category
D-Sub, D-Shaped Connectors - Contacts
Brief Description
CONN DSUB 24POS PIN
Datasheet Download
D*C-20-24P-10000.pdf
Availability of D*C-20-24P-10000
QUANTITY
D*C-20-24P-10000 Order Process
Ship out your order
Specifications of D*C-20-24P-10000
Internal Part NumberEIS-D*C-20-24P-10000
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10,000
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub, D-Shaped Connectors - Contacts
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D*C-20-24P-10000
Related LinksD*C-20-2, D*C-20-24P-10000 Datasheet, JAE Electronics Distributor
D*C-20-24P-10000 Details Description
Related parts for D*C-20-24P-10000
JUMPER-H1507TR/A3048Y/H1507TR 3" datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 28SOIC datasheet.pdf
CONN HEADER .100 DUAL R/A 46POS datasheet.pdf
MOSFET N-CH 200V 19A D2PAK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .156 WW datasheet.pdf
IC TXRX RS485/422 10MBPS 8-SOIC datasheet.pdf
SENS OPTO SLOT 3.18MM TRANS C-MT datasheet.pdf
SENSOR 1000PSI M10-1.25 6H 4.5V datasheet.pdf
CONN INLINE RCPT 4SKT SLD CUP datasheet.pdf
TVS DIODE 15VWM 32VC 8SOIC datasheet.pdf
OSC PROG 1.8V CMOS 50PPM 3.2X5MM datasheet.pdf
CAP ALUM 4700UF 20% 420V SCREW datasheet.pdf