Honeywell Sensing and Productivity Solutions D02225601
D02225601 picture photo
Mfg. Part Number
D02225601
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
RESISTIVE & OPTICAL SPRING
Datasheet Download
D02225601.pdf
Availability of D02225601
QUANTITY
D02225601 Order Process
Ship out your order
Specifications of D02225601
Internal Part NumberEIS-D02225601
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Sensors, Transducers
FamilyAccessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D02225601
Related LinksD022, D02225601 Datasheet, Honeywell Sensing and Productivity Solutions Distributor
D02225601 Details Description
Related parts for D02225601
RELAY START/STOP 120V 90A AC OUT datasheet.pdf
RES SMD 887 OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CAP CER 5600PF 50V X7R 2-DIP datasheet.pdf
LCD MOD GRAPH 320X240 WH TRANSM datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 6DSBGA datasheet.pdf
IC CFL DRIVER 8DIP datasheet.pdf
RES 10 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 79POS SKT datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 5% 10V AXIAL datasheet.pdf