Avago Technologies US, Inc. D2547P56
D2547P56 picture photo
Mfg. Part Number
D2547P56
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
LASER MODULE
Datasheet Download
D2547P56.pdf
Availability of D2547P56
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
D2547P56 Order Process
Ship out your order
Specifications of D2547P56
Internal Part NumberEIS-D2547P56
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Obsolescence/ EOLDML Package Devices 02/Oct/2014
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D2547P56
Related LinksD254, D2547P56 Datasheet, Avago Technologies US, Inc. Distributor
D2547P56 Details Description
Related parts for D2547P56
RELAY TELECOM 4PDT 1A 9V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .100 R/A SLD datasheet.pdf
CONN HEADER P5KF .5MM 24POS SMD datasheet.pdf
RES NETWORK 5 RES 2K OHM 8SOIC datasheet.pdf
SENSOR I/O CONNECTOR datasheet.pdf
Connector Receptacle 18 Position 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole, Bottom Entry datasheet.pdf
RES SMD 10K OHM 0.01% 0.3W 1506 datasheet.pdf
IC DAC datasheet.pdf
OEC G6030VR CARD GUIDE LOCKING 6 datasheet.pdf
CAP FILM 4.7UF 5% 1250VDC AXIAL datasheet.pdf
TV 2C 2#8(QUAD) SKT RECP datasheet.pdf
RES SMD 0.082 OHM 1% 1/2W 0805 datasheet.pdf