FFF D25S24A6RX22LF
D25S24A6RX22LF picture photo
Mfg. Part Number
D25S24A6RX22LF
Brief Description
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Through Hole Solder Paste
Datasheet Download
D25S24A6RX22LF.pdf
Availability of D25S24A6RX22LF
QUANTITY
D25S24A6RX22LF Order Process
Ship out your order
Specifications of D25S24A6RX22LF
Internal Part NumberEIS-D25S24A6RX22LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package435
SeriesDelta D
PackagingTape & Reel (TR)
Connector StyleD-Sub
Connector TypeReceptacle, Female Sockets
Contact TypeSignal
Mounting TypeThrough Hole
Flange FeatureHousing/Shell (4-40)
TerminationSolder Paste
FeaturesBoard Guide
Shell Material, FinishSteel, Nickel Plated
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness-
Ingress Protection-
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Voltage Rating300V
Current Rating-
Housing MaterialLiquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D25S24A6RX22LF
Related LinksD25S24A, D25S24A6RX22LF Datasheet, FFF Distributor
D25S24A6RX22LF Details Description
Related parts for D25S24A6RX22LF
IC LDRIVER DUAL ADSL2++ 28HTSSOP datasheet.pdf
VARISTOR 35V 250A DISC 9MM datasheet.pdf
BQ25015EVM datasheet.pdf
IC SRAM 4.5MBIT 183MHZ 119BGA datasheet.pdf
IC EEPROM 16KBIT 400KHZ 8MSOP datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3250K 2SMD datasheet.pdf
DIP CABLE 20POS datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.9V 1.25W DO204AL datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Free Hanging (In-Line) Solder Cup datasheet.pdf
RES 100 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 4.99K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
DC/DC CONV 6W SIP SNG OUT datasheet.pdf