Amphenol Aerospace Operations D38999/20JF18PD-LC
D38999/20JF18PD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20JF18PD-LC
Brief Description
CTV 18C 14#22D 4#8 TWIN PIN RE
Datasheet Download
D38999/20JF18PD-LC.pdf
Availability of D38999/20JF18PD-LC
QUANTITY
D38999/20JF18PD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20JF18PD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20JF18PD-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20JF18PD-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20JF18PD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20JF18PD-LC Details Description
Related parts for D38999/20JF18PD-LC
RELAY START/STOP 480V 25A AC OUT datasheet.pdf
DIODE TUNING 7V 20MA TSLP-2 datasheet.pdf
USSD 5000 8GB SLC LP datasheet.pdf
TAPE ADHESIVE TRANSFER 16"X 60YD datasheet.pdf
RES 10.0 OHM 3W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 128POS STRGHT PIN datasheet.pdf
CONV DC/DC 15V OUT 167MA 5W datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION datasheet.pdf
CONN SOCKET DIN 32POS VERT GOLD datasheet.pdf
CAP ALUM 750UF 20% 50V SCREW datasheet.pdf