Amphenol Aerospace Operations D38999/20JF28HD-LC
D38999/20JF28HD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20JF28HD-LC
Brief Description
CTV 28C 26#20 2#16 PIN RECP
Datasheet Download
D38999/20JF28HD-LC.pdf
Availability of D38999/20JF28HD-LC
QUANTITY
D38999/20JF28HD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20JF28HD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20JF28HD-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20JF28HD-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20JF28HD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20JF28HD-LC Details Description
Related parts for D38999/20JF28HD-LC
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44PLCC datasheet.pdf
RES SMD 160 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 3.6K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 50V NP0 AXIAL datasheet.pdf
SENSOR 100PSI 1/4-18NPT .5-4.5V datasheet.pdf
CAP MICA 250PF 2% 300V RADIAL datasheet.pdf
AMPLIFIER, PNP, TWIN OUTPUTS datasheet.pdf
CAP CER 470PF 100V 20% BX 0805 datasheet.pdf
XCEDE LEFT 6PVH 4COL NK datasheet.pdf
SINGLE ENDED CABLE ASSEMBLY datasheet.pdf
RES SMD 28K OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf