Amphenol Aerospace Operations D38999/20JF28PN-LC
D38999/20JF28PN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20JF28PN-LC
Brief Description
CTV 28C 26#20 2#16 PIN RECP
Datasheet Download
D38999/20JF28PN-LC.pdf
Availability of D38999/20JF28PN-LC
QUANTITY
D38999/20JF28PN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20JF28PN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20JF28PN-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20JF28PN-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20JF28PN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20JF28PN-LC Details Description
Related parts for D38999/20JF28PN-LC
CONN HEADER 28POS 2MM SMD GOLD datasheet.pdf
IC DATA ACQ SYSTEM 12BIT 20-SOIC datasheet.pdf
UNDER STENCIL WIPE 21"X16" datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 300W datasheet.pdf
RES 4.99K OHM 1/20W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 3POS PIN datasheet.pdf
CONN HOOD SIDE ENTRY SZB6 PG21 datasheet.pdf
CONN PIN IDC 40POS W/ FLANGE datasheet.pdf