Amphenol Aerospace Operations D38999/20JJ24HB-LC
D38999/20JJ24HB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20JJ24HB-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 24POS PIN
Datasheet Download
D38999/20JJ24HB-LC.pdf
Availability of D38999/20JJ24HB-LC
QUANTITY
D38999/20JJ24HB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20JJ24HB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20JJ24HB-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20JJ24HB-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20JJ24HB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20JJ24HB-LC Details Description
Related parts for D38999/20JJ24HB-LC
IC SWITCH QUAD SPST 16TSSOP datasheet.pdf
CABLE TIE INTERMED NAT 13.6" datasheet.pdf
IC OP AMP LP HI SPEED 10-UMAX datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 6POS STRAIGHT PINS datasheet.pdf
LED PNL IND 7MM RED RECESS datasheet.pdf
CONV DC/DC 0.25W 12VIN +/-9V OUT datasheet.pdf
TVS DIODE 160VWM 259VC R6 datasheet.pdf
RES SMD 120 OHM 2W 2512 WIDE datasheet.pdf
RES 49.9K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf