Amphenol Aerospace Operations D38999/20LB99BN
D38999/20LB99BN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20LB99BN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 7C 7#20 SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20LB99BN.pdf
Availability of D38999/20LB99BN
QUANTITY
D38999/20LB99BN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20LB99BN
Internal Part NumberEIS-D38999/20LB99BN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20LB99BN
Related LinksD38999/, D38999/20LB99BN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20LB99BN Details Description
Related parts for D38999/20LB99BN
LCD MODULE 16X2 CHARACTER datasheet.pdf
KNIFE UTILITY WITH BLADE 4PC datasheet.pdf
IC LATCH TRANSP OCT 3ST 20SOEIAJ datasheet.pdf
MCU RCM4050 RABBITCORE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 99W datasheet.pdf
RES 619 OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
CRYSTAL 50.000 MHZ 8PF SMT datasheet.pdf