Amphenol Aerospace Operations D38999/20MD5BE
D38999/20MD5BE picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20MD5BE
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 5POS SKT
Datasheet Download
D38999/20MD5BE.pdf
Availability of D38999/20MD5BE
QUANTITY
D38999/20MD5BE Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20MD5BE
Internal Part NumberEIS-D38999/20MD5BE
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20MD5BE
Related LinksD38999/, D38999/20MD5BE Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20MD5BE Details Description
Related parts for D38999/20MD5BE
SWITCH DIP TAPE SEALED 10POS SMD datasheet.pdf
MODULE SDRAM DDR 64MB 200SODIMM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .156 WW datasheet.pdf
IC LDI DUAL PIXAL 3.3V 100-TQFP datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 3.3VIN 09VOUT datasheet.pdf
RES SMD 1.62K OHM 1% 3/4W 1210 datasheet.pdf
CBL 29POS 0.5MM JMPR TYPE D 4" datasheet.pdf
FUSE CERM 2A 250VAC 125VDC 3AB datasheet.pdf
CAP ALUM 50000UF 50V SCREW datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 5 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CAP FILM 8.2NF 5% 1400VDC RAD datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 8POS SKT datasheet.pdf