Amphenol Aerospace Operations D38999/20MG39PD
D38999/20MG39PD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20MG39PD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 39POS PIN
Datasheet Download
D38999/20MG39PD.pdf
Availability of D38999/20MG39PD
QUANTITY
D38999/20MG39PD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20MG39PD
Internal Part NumberEIS-D38999/20MG39PD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20MG39PD
Related LinksD38999/, D38999/20MG39PD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20MG39PD Details Description
Related parts for D38999/20MG39PD
IC SNGL INVERTER GATE SOT23-5 datasheet.pdf
BOARD EVAL ELECTRICAL E-FIELD datasheet.pdf
CONV DC/DC 10W 18-36VIN 05VOUT datasheet.pdf
CABLE DUCT 30MMX80MM datasheet.pdf
IC LINEAR SENSOR ARRAY 8CHIPLED datasheet.pdf
RES 308 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 23POS PIN datasheet.pdf