Amphenol Aerospace Operations D38999/20MJ24SN-LC
D38999/20MJ24SN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20MJ24SN-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 24POS SKT
Datasheet Download
D38999/20MJ24SN-LC.pdf
Availability of D38999/20MJ24SN-LC
QUANTITY
D38999/20MJ24SN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20MJ24SN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20MJ24SN-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20MJ24SN-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20MJ24SN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20MJ24SN-LC Details Description
Related parts for D38999/20MJ24SN-LC
FILTER LINE 2.8MH 0.5A HORIZONTL datasheet.pdf
RES SMD 1.47K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130POS .100 EXTEND datasheet.pdf
RES 0.33 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 10AWG WHITE datasheet.pdf
RND SPACER 0.147" NYLON 13.84MM datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 160MA 3.12 OHM datasheet.pdf
CAP FILM 2UF 10% AXIAL CAN datasheet.pdf
16MM SS ROBUST SWITCH datasheet.pdf
CONN HDR 12POS 2.54MM PRESS FIT datasheet.pdf
DIODE ZENER 22V 1.85W SOD64 datasheet.pdf