Amphenol Aerospace Operations D38999/20MJ8BE
D38999/20MJ8BE picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20MJ8BE
Brief Description
CTV 8C 8#8(TWIN) SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20MJ8BE.pdf
Availability of D38999/20MJ8BE
QUANTITY
D38999/20MJ8BE Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20MJ8BE
Internal Part NumberEIS-D38999/20MJ8BE
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20MJ8BE
Related LinksD38999/, D38999/20MJ8BE Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20MJ8BE Details Description
Related parts for D38999/20MJ8BE
RACK OPEN RELAY 36.75" X 19" GRY datasheet.pdf
CONN EDGECARD 4POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 11POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
CAP CER 2.9PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf
CAP ALUM 10000UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
RES 267 OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
VARISTOR 900V 6.5KA DISC 20MM datasheet.pdf
RES CHAS MNT 88.7 OHM 1% 20W datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4000K 2SMD datasheet.pdf
RES SMD 3M OHM 1% 1/3W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 100 OHM 0.1% 3/8W 0603 datasheet.pdf