Amphenol Aerospace Operations D38999/20WJ19HN-LC
D38999/20WJ19HN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20WJ19HN-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 19POS PIN
Datasheet Download
D38999/20WJ19HN-LC.pdf
Availability of D38999/20WJ19HN-LC
QUANTITY
D38999/20WJ19HN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20WJ19HN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20WJ19HN-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20WJ19HN-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20WJ19HN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20WJ19HN-LC Details Description
Related parts for D38999/20WJ19HN-LC
FLEX CABLE - AFG18A/AF18/AFG18A datasheet.pdf
IC MPU LV 2.00V 100MS SOT23-3 datasheet.pdf
CONN HEADR 64POS .100" DUAL ROW datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 5V 32W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 16POS SKT datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 301 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf