Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZB35PC-LC
D38999/20ZB35PC-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZB35PC-LC
Brief Description
TV 13C 13#22D PIN RECP
Datasheet Download
D38999/20ZB35PC-LC.pdf
Availability of D38999/20ZB35PC-LC
QUANTITY
D38999/20ZB35PC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZB35PC-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZB35PC-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZB35PC-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20ZB35PC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZB35PC-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZB35PC-LC
CONN HEADER 62POS DUAL 2MM SMD datasheet.pdf
RES SMD 464 OHM 0.05% 1/10W 0603 datasheet.pdf
FUSE 630A 690V 3BN/50 AR UC datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 16POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 37POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
TRIMMER 20K OHM 0.75W PC PIN datasheet.pdf
RES 34.8K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf