Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZB99JA
D38999/20ZB99JA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZB99JA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 7C 7#20 SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZB99JA.pdf
Availability of D38999/20ZB99JA
QUANTITY
D38999/20ZB99JA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZB99JA
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZB99JA
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZB99JA
Related LinksD38999/, D38999/20ZB99JA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZB99JA Details Description
Related parts for D38999/20ZB99JA
JUMPER-H1506TR/A3049L/X 12" datasheet.pdf
CAP THIN FILM 5.1PF 50V 0805 datasheet.pdf
CAP CER 330PF 1KV Y5V RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 4.7NH 300MA 240 MOHM datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 50V X7R 0603 datasheet.pdf
CBL 37POS 0.5MM JMPR TYPE D 7" datasheet.pdf
LOOPBACK FOR LC CONNECTORS datasheet.pdf
RES 0.162 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
IC PWR AMP MMIC 1.6W 16QSOP datasheet.pdf
CONN PLUG 26POS INLINE PIN datasheet.pdf
2,2UF 450V 10X16MM 105C 3000H datasheet.pdf