Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZG16BD
D38999/20ZG16BD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZG16BD
Brief Description
TV 16C 16#16 SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZG16BD.pdf
Availability of D38999/20ZG16BD
QUANTITY
D38999/20ZG16BD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZG16BD
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZG16BD
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZG16BD
Related LinksD38999/, D38999/20ZG16BD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZG16BD Details Description
Related parts for D38999/20ZG16BD
SENS OPTO SLOT 3.18MM TRANS THRU datasheet.pdf
CONN RCPT 32POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 3.5A 20 MOHM SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 25W datasheet.pdf
INTERFACE CONTROLLER datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 30V 350MA 0603 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SP3T 7.5A 125V datasheet.pdf