Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZJ24SA-LC
D38999/20ZJ24SA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZJ24SA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 24C 12#16 12#12 SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZJ24SA-LC.pdf
Availability of D38999/20ZJ24SA-LC
QUANTITY
D38999/20ZJ24SA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZJ24SA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZJ24SA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZJ24SA-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20ZJ24SA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZJ24SA-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZJ24SA-LC
Crystal 48.0000MHz 50ppm 20pF 40 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 10V X7R 0612 datasheet.pdf
RES SMD 11.3KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 430K OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100 EXTEND datasheet.pdf
IC VOLT DETECT OD 3.4V 5TSOP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 26POS WALL MT SCKT datasheet.pdf
CONN HEADER 30POS DUAL .05" SMD datasheet.pdf