Amphenol Aerospace Operations D38999/24FG39HE-LC
D38999/24FG39HE-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24FG39HE-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 39POS PIN
Datasheet Download
D38999/24FG39HE-LC.pdf
Availability of D38999/24FG39HE-LC
QUANTITY
D38999/24FG39HE-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24FG39HE-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24FG39HE-LC
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24FG39HE-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24FG39HE-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24FG39HE-LC Details Description
Related parts for D38999/24FG39HE-LC
IC CONTROLLR HOTSWAP DUAL 8-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CAP MICA 18PF 5% 300V SMD datasheet.pdf
IC OSC BINARY CTC PROG 8-SOIC datasheet.pdf
RES 1.1 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CABLE 18POS .100 JUMPER 12 INCH datasheet.pdf
MICRO 100C P 8" YEL JACKP NI datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 5 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf