Amphenol Aerospace Operations D38999/24FG75PA-LC
D38999/24FG75PA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24FG75PA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 4C 4#8(TWIN) PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24FG75PA-LC.pdf
Availability of D38999/24FG75PA-LC
QUANTITY
D38999/24FG75PA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24FG75PA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24FG75PA-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24FG75PA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24FG75PA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24FG75PA-LC Details Description
Related parts for D38999/24FG75PA-LC
CONN HEADER 14POS .100 R/A TIN datasheet.pdf
RES SMD 1.05K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC VREF SHUNT ADJ TO92-3 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 52POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC SHIFT REGISTER 8BIT 16-TSSOP datasheet.pdf
CONN HDR 26POS 1.27MM VERT SMD datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 384KB FLASH 108BGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 200W datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.5X2.0 CMOS datasheet.pdf
CAP FILM 0.024 UF 5 % 1600 VDC R datasheet.pdf
HD 38999 121C 121#23 PIN RECP datasheet.pdf
250UF 16V 9.525X20.625 85C AXI datasheet.pdf