Amphenol Aerospace Operations D38999/24FJ19HN
D38999/24FJ19HN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24FJ19HN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS PIN
Datasheet Download
D38999/24FJ19HN.pdf
Availability of D38999/24FJ19HN
QUANTITY
D38999/24FJ19HN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24FJ19HN
Internal Part NumberEIS-D38999/24FJ19HN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24FJ19HN
Related LinksD38999/, D38999/24FJ19HN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24FJ19HN Details Description
Related parts for D38999/24FJ19HN
IC REGISTERED TRANSCVR 56TSSOP datasheet.pdf
IC TOGGLE SWITCHOVER FUNCT 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .156 WW datasheet.pdf
TVS DIODE 9.4VWM 15.6VC DO214AB datasheet.pdf
RELAY OPTOMOS 1000MA DPST SMT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 250W datasheet.pdf
LED COOL WHITE 5010K-5630K 24SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf