Amphenol Aerospace Operations D38999/24FJ4JD-LC
D38999/24FJ4JD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24FJ4JD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 56POS SKT
Datasheet Download
D38999/24FJ4JD-LC.pdf
Availability of D38999/24FJ4JD-LC
QUANTITY
D38999/24FJ4JD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24FJ4JD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24FJ4JD-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24FJ4JD-LC
Related LinksD38999/2, D38999/24FJ4JD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24FJ4JD-LC Details Description
Related parts for D38999/24FJ4JD-LC
RES ARRAY 4 RES 8.2K OHM 1206 datasheet.pdf
MODULE DROP IN FOR XE1205 868MHZ datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP THIN FILM 3.7PF 50V 0603 datasheet.pdf
EMULATOR 8051 1M 40MHZ 40-DIP datasheet.pdf
IC FPGA 476 I/O 1020BGA datasheet.pdf
SWITCH THUMBWHEEL BLACK LOCKING datasheet.pdf
BOX S STEEL NAT 27.7"L X 20"W datasheet.pdf
OSC MEMS 12.8888MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CAP FILM 1.6UF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf