Amphenol Aerospace Operations D38999/24JA35HA-LC
D38999/24JA35HA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JA35HA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CTV 6C 6#22D PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24JA35HA-LC.pdf
Availability of D38999/24JA35HA-LC
QUANTITY
D38999/24JA35HA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JA35HA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JA35HA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JA35HA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JA35HA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JA35HA-LC Details Description
Related parts for D38999/24JA35HA-LC
BLACK PLAIN VME 10 SLOT ABG datasheet.pdf
IC TRANSP LATCH TRI-ST 48TSSOP datasheet.pdf
IC FLASH 2MBIT 70NS 48TSOP datasheet.pdf
CONN HEADER BP 56POS 4COL VERT datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM CM 32-LLP datasheet.pdf
CAP TANT 680UF 4V 20% 2917 datasheet.pdf
RES SMD 0.048 OHM 0.1% 1W 2512 datasheet.pdf
CONN HDR 64POS 2.54MM datasheet.pdf
CONN PLUG HOUSING 2POS datasheet.pdf
RES SMD 3.79K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 35A datasheet.pdf