Amphenol Aerospace Operations D38999/24JC98HA-LC
D38999/24JC98HA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JC98HA-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 10POS PIN
Datasheet Download
D38999/24JC98HA-LC.pdf
Availability of D38999/24JC98HA-LC
QUANTITY
D38999/24JC98HA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JC98HA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JC98HA-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JC98HA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JC98HA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JC98HA-LC Details Description
Related parts for D38999/24JC98HA-LC
RES SMD 6.2K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN SOCKET IDC 20POS DL SR 30AU datasheet.pdf
RES 2.94K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 12POS 2.5MM datasheet.pdf
IC EEPROM 32KBIT 400KHZ 8TSSOP-B datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
CONN SR MALE 5POS W/XMAS GRAY datasheet.pdf
RES SMD 7.68K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 20 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf