Amphenol Aerospace Operations D38999/24JD19JD-LC
D38999/24JD19JD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JD19JD-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT
Datasheet Download
D38999/24JD19JD-LC.pdf
Availability of D38999/24JD19JD-LC
QUANTITY
D38999/24JD19JD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JD19JD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JD19JD-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JD19JD-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JD19JD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JD19JD-LC Details Description
Related parts for D38999/24JD19JD-LC
IC CLK BUF 2:4 266MHZ 20VFQFPN datasheet.pdf
FUSE AUTO 7.5A 32VDC BLADE MINI datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
RES 402 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 5A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 560 OHM 1206 datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X35MM L-TAB T766 datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 2A DL SYNC 32QFN datasheet.pdf
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
1000UF 15V 16.1X33.4 105C RAD datasheet.pdf