Amphenol Aerospace Operations D38999/24JD19PC-LC
D38999/24JD19PC-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JD19PC-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS PIN
Datasheet Download
D38999/24JD19PC-LC.pdf
Availability of D38999/24JD19PC-LC
QUANTITY
D38999/24JD19PC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JD19PC-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JD19PC-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JD19PC-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JD19PC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JD19PC-LC Details Description
Related parts for D38999/24JD19PC-LC
RES ARRAY 15 RES 22 OHM 16SOIC datasheet.pdf
COVER MOLDED TWISTLOCK ELECT OWH datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
CONVERTER DC-DC 5V 10A 50W datasheet.pdf
MODULE POWER ENTRY WIRE LEAD 10A datasheet.pdf
IC ADC 16BIT PAR/SRL 125M 48QFN datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 182MA 5.6 OHM SMD datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
FUSE BOARD MOUNT 6A 24VDC 1206 datasheet.pdf
CAP CER 330PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf