Amphenol Aerospace Operations D38999/24JE26HA-LC
D38999/24JE26HA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JE26HA-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 26POS PIN
Datasheet Download
D38999/24JE26HA-LC.pdf
Availability of D38999/24JE26HA-LC
QUANTITY
D38999/24JE26HA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JE26HA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JE26HA-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JE26HA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JE26HA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JE26HA-LC Details Description
Related parts for D38999/24JE26HA-LC
CONTACT PIN 20-24AWG CRIMP GOLD datasheet.pdf
RES SMD 330K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 2000PF 100V NP0 1206 datasheet.pdf
CAP TANT 0.47UF 50V 10% RADIAL datasheet.pdf
CONN HEADER BRKWAY 16POS DL .100 datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W datasheet.pdf
RES 909 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf