Amphenol Aerospace Operations D38999/24JE26HD-LC
D38999/24JE26HD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JE26HD-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 26POS PIN
Datasheet Download
D38999/24JE26HD-LC.pdf
Availability of D38999/24JE26HD-LC
QUANTITY
D38999/24JE26HD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JE26HD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JE26HD-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JE26HD-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JE26HD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JE26HD-LC Details Description
Related parts for D38999/24JE26HD-LC
RES SMD 1.62K OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 47.5KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 4.3K OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN RCPT 22POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
VARISTOR 100V 4A 0612 datasheet.pdf
CAP TANT 330UF 4V 20% 2824 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 400W datasheet.pdf
IC FPGA 900 I/O 1930BGA datasheet.pdf
DIODE ZENER 28V 1.5W DO204AL datasheet.pdf
IC OP AMP EPAD 8SOIC datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 15V 400W datasheet.pdf