Amphenol Aerospace Operations D38999/24JE26JA-LC
D38999/24JE26JA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JE26JA-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 26POS SKT
Datasheet Download
D38999/24JE26JA-LC.pdf
Availability of D38999/24JE26JA-LC
QUANTITY
D38999/24JE26JA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JE26JA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JE26JA-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JE26JA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JE26JA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JE26JA-LC Details Description
Related parts for D38999/24JE26JA-LC
IC MCU 8BIT 1.75KB OTP 20SSOP datasheet.pdf
RES SMD 76.9 OHM 0.25% 1/8W 1206 datasheet.pdf
CONN HEADER .156 VERT 2POS TIN datasheet.pdf
RES SMD 1.1M OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CONN RACK/PANEL 26POS 5A datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .125" datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 5% 15V 2214 datasheet.pdf
HD 38999 32C 32#23 PIN RECP datasheet.pdf
ER 4C 4#4 SKT PLUG datasheet.pdf
400 MSPS 14-Bit, 1.8V CMOS Direct Digital Synthesizer IC datasheet.pdf