Amphenol Aerospace Operations D38999/24JG16SB-LC
D38999/24JG16SB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JG16SB-LC
Brief Description
CONN RCPT 16POS JAM NUT W/SKT
Datasheet Download
D38999/24JG16SB-LC.pdf
Availability of D38999/24JG16SB-LC
QUANTITY
D38999/24JG16SB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JG16SB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JG16SB-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JG16SB-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JG16SB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JG16SB-LC Details Description
Related parts for D38999/24JG16SB-LC
OPTOISO 2.5KV TRANS 4-MINI-FLAT datasheet.pdf
CONN RECEPT 15POS 24AWG MTA100 datasheet.pdf
TVS DIODE 33VWM 53.3VC AXIAL datasheet.pdf
MODULE EZ80F91 512K 50MHZ datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .125 EXTEND datasheet.pdf
IC FIFO 200KB SYNC 10NS 28DIP datasheet.pdf
CONN RCPT 2 POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 25W datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 9POS STR 5.08MM datasheet.pdf
CONN CARDEDGE DL 20POS .050 SMD datasheet.pdf
AM5 SWITCH 16A SPDT SHRT HNG LVR datasheet.pdf