Amphenol Aerospace Operations D38999/24JJ20SD
D38999/24JJ20SD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JJ20SD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CTV 30C MIXED SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24JJ20SD.pdf
Availability of D38999/24JJ20SD
QUANTITY
D38999/24JJ20SD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JJ20SD
Internal Part NumberEIS-D38999/24JJ20SD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JJ20SD
Related LinksD38999/, D38999/24JJ20SD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JJ20SD Details Description
Related parts for D38999/24JJ20SD
SWITCH PUSH SPST-NO 10A 110V datasheet.pdf
CONN HEADER 4POS VERT T/H BLUE datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 56VA CHAS MOUNT datasheet.pdf
CAP CER 20PF 100V 10% BP 0805 datasheet.pdf
RES 590K OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 5.6K OHM 8SIP datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD datasheet.pdf
IC MCU ARM 64KB FLASH 48QFN datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM XCUT T412 datasheet.pdf
SENSORS NON-CONTACT SINGLE TURN datasheet.pdf
CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT datasheet.pdf