Amphenol Aerospace Operations D38999/24JJ29AC
D38999/24JJ29AC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JJ29AC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 29POS PIN
Datasheet Download
D38999/24JJ29AC.pdf
Availability of D38999/24JJ29AC
QUANTITY
D38999/24JJ29AC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JJ29AC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JJ29AC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JJ29AC
Related LinksD38999/, D38999/24JJ29AC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JJ29AC Details Description
Related parts for D38999/24JJ29AC
INDUCT ARRAY 2 COIL 149.45UH SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 11POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
KEYPAD RUGGED 4X4 METAL KEY/HSNG datasheet.pdf
CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
RES 47K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
ACCY MOBILE RUBBER BOOT MAGN MNT datasheet.pdf
CAP ALUM 560UF 20% 315V SNAP datasheet.pdf
M5 X 25 TAMPER RESIST SCREWS datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 9 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T412 datasheet.pdf
CAP FILM 0.075UF 5% 1600VDC AXIA datasheet.pdf