Amphenol Aerospace Operations D38999/24JJ43PD
D38999/24JJ43PD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JJ43PD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS PIN
Datasheet Download
D38999/24JJ43PD.pdf
Availability of D38999/24JJ43PD
QUANTITY
D38999/24JJ43PD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JJ43PD
Internal Part NumberEIS-D38999/24JJ43PD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JJ43PD
Related LinksD38999/, D38999/24JJ43PD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JJ43PD Details Description
Related parts for D38999/24JJ43PD
IC MULTIPLEXER DUAL 4X1 16CDIP datasheet.pdf
TRIMMER 50 OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
CAP CER 18PF 16V NP0 01005 datasheet.pdf
RES SMD 113 OHM 1% 1/2W 2010 datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
SWITCH 4POS DIP AUTODIP datasheet.pdf
RES 11K OHM 1W .25% AXIAL datasheet.pdf
CONVRT DC/DC 28VIN 18.5VOUT 100W datasheet.pdf
RES 2.273K OHM 0.6W 0.01% RADIAL datasheet.pdf