Amphenol Aerospace Operations D38999/24JJ90PB-LC
D38999/24JJ90PB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JJ90PB-LC
Brief Description
CTV 46C MIXED PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24JJ90PB-LC.pdf
Availability of D38999/24JJ90PB-LC
QUANTITY
D38999/24JJ90PB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JJ90PB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JJ90PB-LC
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JJ90PB-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JJ90PB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JJ90PB-LC Details Description
Related parts for D38999/24JJ90PB-LC
CONN HEADER 9POS 2MM R/A T/H datasheet.pdf
IC AMP AUDIO MONO 1.8W 10-MSOP datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 22POS R/A 5.08MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CONN HEADER 6POS T/H datasheet.pdf
LED ASSY RA 1.8MM 4X1 G/B/R/G DF datasheet.pdf
"MICRO 51C P 24"" YEL JACKS NI" datasheet.pdf
RES SMD 30.9KOHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
DIODE ZENER 6V 250MW SOD123 datasheet.pdf